Василю Стефанишину – 55!

Сьогодні, 16-го листопада, свій 55-літній ювілей святкує керівник навчального відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, відмінник освіти України, заслужений працівник освіти України та просто насправді хороша Людина з великої літери Стефанишин Василь Мар’янович!

Шановний Василю Мар’яновичу, увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання з ювілеєм та подяку за багаторічну сумлінну працю у розбудові фізкультурно-спортивної галузі в нашій державі.

Перш за все бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття, сімейного щастя, родинного затишку і любові від близьких та поваги від усіх, хто Вас оточує. Звісно, бажаємо й матеріального достатку, а також завжди залишатися порядною людиною і справжнім мужчиною та щоденно мати гарний настрій і позитивне ставлення до життя.

55 років – гарний вік, його називають оксамитовим сезоном життя. Недарма це дві п’ятірки поспіль – напевно, хтось там, нагорі, поставив Вам таку високу оцінку за чудово прожиті роки. Адже більшість головних труднощів й перипетій життя вже позаду, акценти розставлені, пріоритети визначені, оцінки за прожитий період виставлені – дві п’ятірки!

Це прекрасний вік, у ньому мудрість, краса і сила, а попереду – тільки найкраще. Але 55 – ще не вік, це пік життя, вершина, з якої, як на долоні, видно все прожите, пережите, і те прекрасне, до чого слід прагнути. Так бажаємо здоров’я на довгі роки, щоб здійснилося все бажане і задумане!

Бажаємо не звертати уваги на вік і, як й раніше, браво долати будь-які перешкоди на шляху до щасливого світанку, прекрасної мрії душі, гідним вчинків справжнього чоловіка. Залишайтеся галантним кавалером і людиною благородних імпульсів. 55 – це золотий час, коли можна радіти життю, мріяти і подорожувати. Вже багато чого в житті досягнуто: виховані діти, побудований будинок і куплена машина. Тож здоров’я Вам, довголіття і вічної молодості душі!

Також бажаємо Вам не тільки успішно виконувати свої професійні обов’язки, а й мати можливість якомога частіше займатися тим, що подобається. Молодості Вам у душі і здоров’я в тілі, аби енергія ніколи не вичерпувалася, а удача завжди була на Вашому боці! Нехай кращі роки Вашого життя стартують саме зараз і їх завжди буде супроводжувати щастя оберемок та безмірної любові океан. Не поспішайте, насолоджуйтеся кожною миттю життя, цінуйте кожну зустріч і розставання!

І на останок: Вам сьогодні 55! Красива дата – чи не так? Для кожного, хто коли-небудь, де-небудь, чого-небудь навчався, п’ятірка завжди асоціюється з відміткою «відмінно». Тому від нас для Вас сьогодні п’ять відмінних побажань: відмінного настрою, відмінного здоров’я, відмінної зарплати, відмінних успіхів і відмінного зовнішнього вигляду. А коли ми щось забули, то Вам необхідно загадати ці бажання у сьогоднішній ювілей і вони обов’язково збудуться!

Многая літа і нехай Всевишній благословить Вас
та Ваших рідних і близьких!

В п’ятдесят п’ять розквітає життя,
І душа, наче пташка, співає!
І хоч в юність нема вороття,
Та у серці вона оживає!

Хай у житті Вашім завжди буде літо,
А якщо осінь – то тепла й золота!
Нехай у гості їдуть завжди діти,
Хай сміх і радість на подвір’ї не стиха!

Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров’я,
Проміння сонячне цілує у вуста!
Нехай онуки зігрівають Вас любов’ю,
Бажаєм довгого й щасливого життя!