Важкоатлет Володимир Марчук увійшов у ТОП-5 онлайн Кубка світу

Упродовж тижня, з 11-го по 17-е листопада, відбувся вже другий онлайн Кубок світу під егідою Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF – International Weightlifting Federation). У складі збірної команди України змагався і студент першого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимир Марчук.

Господарем змагань виступила столиця Перу місто Ліма. Цього разу престижний турнір зібрав понад 400 юнаків та дівчат віком до 17-ти років з 62-х країн планети.

Серед 23-х спортсменів вагової категорії до 89 кг студент кафедри атлетичних видів спорту нашого Університету Володимир Марчук у сумі двоборства посів п’яте місце. У ривку українському богатирю підкорилася штанга вагою 130 кг, а в поштовху – 155 кг, що в сумі двоборства склало 285 кг.

ВАЖКА АТЛЕТИКА. ОНЛАЙНКУБОК СВІТУ-2020. ЮНАКИ U-17

11 – 17 листопада. Ліма (Перу).
Вагова категорія до 89 кг

У зв’язку з пандемією, Міжнародна федерація важкої атлетики швидко адаптувалася до нових умов та цілком можливо що офіційні он-лайн старти стануть звичним явищем у важкій атлетиці. Федерація важкої атлетики України підтримала такі нововведення та на високому рівні взяла участь вже у другому Кубку світу з важкої атлетики.

Додамо, що протоколи змагань можна завантажити на сайті IWF за
ПОСИЛАННЯМ

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ