Важкоатлети ЛДУФК – учасники Всеукраїнського освітнього форуму

Викладачі та студенти циклу важкої атлетики кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського взяли участь у Всеукраїнському освітньому форумі, який з 11-го по 13-е лютого відбувся в Кам’янці-Подільському Хмельницької області.

Упродовж трьох днів у Кам’янці-Подільському тривав Всеукраїнський освітній форум тренерів з важкої атлетики, під час якого провідні тренери країни ділилися своїм баченням підготовки важкоатлетів з колегами, дискутували та вдосконалювали знання. У заході взяли участь доцент Олександр Товстоног, викладачі Андрій Гентош і Олег Косів, а також магістрант Ростислав Пемпусь та студент другого курсу Богдан Гоза циклу важкої атлетики кафедри атлетичних видів спорту нашого Університету.

У другий день семінару свій досвід учасникам передавав майстер спорту міжнародного класу Андрій Гентош – головний тренер чоловічої збірної команди України. В теоретичній частині Андрій Володимирович розкрив особливості сучасної методики підготовки у важкій атлетиці та окреслив коло проблем для їх подальшого вирішення. Далі доцент Олександр Товстоног зробив детальний аналіз існуючої навчальної програми з важкої атлетики та вказав на деякі розбіжності між практикою і теорією.

В практичній частині другого дня тренери чоловічої збірної, на чолі з Андрієм Гентошем, привезли десять спортсменів збірної команди України, які перебували на навчально-тренувальному зборі в м. Городку Хмельницької області, та провели відкрите тренування. Заняття викликало неабиякий інтерес серед учасників семінару і було дуже пізнавальним. Також у практичній частині брав участь студент другого курсу кафедри АВС ЛДУФК, багаторазовий чемпіон та рекордсмен України, Європи і світу Богдан Гоза.

У третій день учасникам заходу було запропоновано три доповіді. Спочатку професор кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України Валентин Олешко наочно продемонстрував, як працює програма відеоаналізу техніки виконання вправ та зробив аналіз техніки трьох спортсменів, яких він знімав на тренуванні попереднього дня, серед яких і наш важкоатлет Богдан Гоза.

Далі доцент кафедри АВС ЛДУФК Олександр Товстоног зробив цікаву презентацію по побудові різних мезоциклів підготовки у важкій атлетиці та підбору вправ для тренування. А на сам кінець Вадим Леонідович Рудяк показав тренувальні плани членів збірних команд Вірменії та Узбекистану і розповів про підготовку спортсменів іноземних збірних під час навчально-тренувальних зборів на базі СК «Епіцентр» в м. Кам’янці-Подільському.

Даний семінар пройшов дуже продуктивно – було багато цікавих тем, думок, дискусій і обговорень. Під час цього заходу було окреслено коло проблем для подальшого вирішення, а також визначені перспективи для розвитку важкої атлетики в Україні.

Відеозаписи з Всеукраїнського освітнього форуму –
ЗА ПОСИЛАННЯМ


Фото Василя Поповича 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ