Вечір поезії у ЛДУФК

Культурно-мистецький відділ запрошує на «Вечір поезії», який відбудеться у четвер 16 травня 2019 року в 308 авд. Початок о 15.00.

Символічно, це – День вишиванки, тому просимо приходити в своїх улюблених вишиванках, щоб доповнити атмосферу дійства.

Серед запрошених авторів: студенти, аспіранти Університету та поважні гості: Григорій Васянович – поет, письменник, доктор педагогічних наук, професор кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, член спілки письменників Львівської обласної організації та Марія Сибіль – кандидат біологічних наук, професор кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Також буде прочитано авторську поезію незабутнього професора нашого Університету Юрія Петришина із збірки «Пісня кентавра».

Запрошуємо насолодитися
безмежністю поетичного слова!