Вероніка Марченко – чемпіонка України зі стрільби з лука в приміщенні

У Харкові завершився чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів, участь у якому взяли 232 спортсмени з усієї України. У особистому турнірі жінок «золото» здобула титулована випускниця Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Вероніка Марченко. На стадіях 1/8, 1/4 фіналу і у фіналі вона перемогла своїх суперниць із «сухим» рахунком 6:0, і лише у півфіналі із ще однією львівською лучницею Ольгою Сенюк, яка в підсумку стала четвертою, виграла – 6:2.

В особистих змаганнях чоловіків бронзовим призером став ще один наш титулований випускник Маркіян Івашко, а перемогу здобув господар змагань, олімпійський чемпіон 2008 року харків’янин Віктор Рубан, а срібну нагороду виборов львів’янин Сергій Макаревич.

У командній першості зі стрільби з класичного лука також відзначилися представники ЛДУФК. У жінок фінал вийшов львівським і завершився доволі несподіваною перемогою другої команди Львівщини (Ольга Сенюк, Катерина Шабалітова, Катерина Соколенко), яка у напруженій боротьбі (5:4) перестріляла першу команду Львівщини на чолі з титулованою Веронікою Марченко, котра стріляла у одній команді із Соломією Трапезніковою та Соломією Гнип.

У змаганнях чоловіків перша і друга команди Львівщини зустрілися у «малому» фіналі за третє місце. Влучнішими виявилась друга команда (6:2), у складі якої стріляли два випускники ЛДУФК – Маркіян Івашко та Максим Попович і магістр факультету післядипломної та заочної освіти ЛДУФК Олександр Бойко.

В юніорок бронзовими призерами командних змагань стали першокурсниця факультету педагогічної освіти Ірина Загарук та студентка третього курсу факультету фізичної культури і спорту Надія Сливинська.

У командних змаганнях зі стрільби з блочного лука «бронзу» вибороли слухач факультету післядипломної та заочної освіти Сергій Атаманенко і випускник ЛДУФК Сергій Кушнірук. У командних змаганнях з блочного лука серед юніорок бронзову нагороду виборола другокурсниця факультету фізичної культури і спорту Ірина Шмульська.

Що не кажіть, а львівська школа стрільби з лука в Україні тримає марку.