Відійшла у засвіти Гурінович Віра Іванівна

Напередодні, 25-го жовтня, на 78-му році життя перестало битися серце Гурінович Віри Іванівни, яка успішно завершивши навчання у Львівському медичному інституті, усю свою трудову діяльність, а це понад півстоліття, працювала спочатку лікарем, а згодом керівником медичної служби Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Важко і насправді дуже боляче примиритися з думкою, що Віри Іванівни вже немає серед нас. Адже упродовж своєї багаторічної роботи в нашому виші воназавжди сумлінно, а головне, на найвищому професійному рівні виконувала свої функціональні обов’язки, фахово надавала першу медичну допомогу, призначала необхідне лікування та в разі необхідності радила, до яких саме вузьких спеціалістів слід звернутися з тою чи іншою проблемою. Слід сказати, що частенько Віра Іванівна допомагала і консультувала не лише студентів, а й співробітників нашого вишу та членів їхніх родин. При цьому вона по-справжньому щиро і доброзичливо ставилася як до колег по роботі, так й до студентів, чим здобула авторитет і повагу усього колективу Університету. Без найменшого перебільшення Віра Іванівна була генералом медичної служби та прекрасною Людиною з великої літери! Але, на превеликий жаль, тепер це все уже в минулому...

Увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського сумує та висловлює свої щирі співчуття рідним і друзям покійної.

Вічная пам’ять...

P.S.
Поховання Віри Іванівни відбудеться
у середу, 28-го жовтня, об 11:00 з каплички
при Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги на вулиці Топольній.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ