Відкритий Кубок Львова назвав переможців (Фото)

Днями у місті Лева розіграли Кубок Львова, на який до нас приїхали позмагатися представники різних областей України, де розвивається рукопаш гопак (усього 200 учасників). Приємно, що на чільних позиціях у цьому виді українського бойового мистецтва перебувають студенти Львівського державного університету фізичної культури (тренер – Ігор Кукурудзяк).

Зокрема, і на цьому Відкритому Кубку Львова переможцями стали студенти ЛДУФК – Разгон Андрій (1 курс), Кіячик Орест (3 курс), Скрипник Владислав (2 курс) і Кошик Максим (2 курс). Друге місце у віковій категорії 16-17 років посів першокурсник факультету спорту Анатолій Кучинський (до 75 кг).

ПЕРЕМОЖЦІ ВІДКРИТОГО КУБКУ ЛЬВОВА З РУКОПАШУ ГОПАК

Хлопці

1. Вік. кат – 6-7 р. Ваг. кат. – до 28 кг –
Павлович Станіслав «Герць» Луцьк

2. Вік. кат – 8-9 р. Ваг. кат. – до 28 кг –
Осип Давид «Герць» Луцьк

3. Вік. кат – 8-9 р. Ваг. кат. – до 32 кг –
Дроздов Денис «Герць» Луцьк

4. Вік. кат – 8-9 р. Ваг. кат. – до 38 кг –
Лозинський Володимир «Лемберг» Львів

5. Вік. кат – 8-9 р. Ваг. кат. – до 50 кг –
Малишко Максим «Роксолянія» Рівне

6. Вік. кат – 10-11 р. Ваг. кат. – до 28 кг –
Семенюк Роман «Герць» Луцьк

7. Вік. кат – 10-11 р. Ваг. кат. – до 32 кг –
Семотюк Максим «Верховинська ДЮСШ» Верховина

8. Вік. кат – 10-11 р. Ваг. кат. – до 38 кг –
Венгер Олександр «Успіх» Хмельницький

9. Вік. кат – 10-11 р. Ваг. кат. – до 44 кг –
Цалай Ілля «Січ» Ковель

10. Вік. кат – 10-11 р. Ваг. кат. – до 50 кг –
Антропов Юрій «Герць» Луцьк

11. Вік. кат – 10-11 р. Ваг. кат. – до 55 кг –
Старомінський Роман «Герць» Луцьк

12. Вік. кат – 10-11 р. Ваг. кат. – до 60 кг –
Дужич Артем «Вернидуб» Ковель

13. Вік. кат – 14-15 р. Ваг. кат. – до 38 кг –
Бутовський Андріан «Лемберг» Львів

14. Вік. кат – 12-13 р. Ваг. кат. – до 44 кг –
Янчук Назар «Герць» Луцьк

15. Вік. кат – 12-13 р. Ваг. кат. – до 50 кг –
Кухарчук Владислав «Роксолянія» Рівне

16. Вік. кат – 12-13 р. Ваг. кат. – до 55 кг –
Венгер Дмитро «Успіх» Хмельницький

17. Вік. кат – 12-13 р. Ваг. кат. – до 70 кг –
Бортнік Олександр «Січ» Ковель

18. Вік. кат – 14-15 р. Ваг. кат. – до 44 кг –
Ткачук Дмитро «Успіх» Хмельницький

19. Вік. кат – 14-15 р. Ваг. кат. – до 50 кг –
Калиняк Абдурахман «ММА Центр» Львів

20. Вік. кат – 14-15 р. Ваг. кат. – до 55 кг –
Шестобус Денис «Верховинська ДЮСШ» Верховина

21. Вік. кат – 14-15 р. Ваг. кат. – до 60 кг –
Штукін Антон «ММА Центр» Львів

22. Вік. кат – 14-15 р. Ваг. кат. – до 65 кг –
Міхеєв Ігор «Верховинська ДЮСШ» Верховина

23. Вік. кат – 14-15 р. Ваг. кат. – +65 кг –
Данчук Дмитро «Успіх» Хмельницький

24. Вік. кат – 16-17 р. Ваг. кат. – до 60 кг –
Чоба Назарій «Греплінг Львів» Львів

25. Вік. кат – 16-17 р. Ваг. кат. – до 65 кг –
Дроняк Дмитро «Верховинська ДЮСШ» Верховина

26. Вік. кат – 16-17 р. Ваг. кат. – до 70 кг –
Красняник Володимир «Верховинська ДЮСШ» Верховина

27. Вік. кат – 16-17 р. Ваг. кат. – до 75 кг –
Разгон Андрій «ЛДУФК» Львів (1 курс, ФС)

28. Вік. кат – 16-17 р. Ваг. кат. – до 80 кг –
Самонюк Богдан «Січ» Ковель

29. Вік. кат – 16-17 р. Ваг. кат. – до 85 кг –
Чумаченко Павло «Греплінг Львів» Львів

30. Вік. кат – 16-17 р. Ваг. кат. – +90 кг –
Панасюк Богдан «Січ» Ковель

31. Вік. кат – +18 р. Ваг. кат. – до 60 кг –
Дирів Роман «Верховинська ДЮСШ» Верховина

32. Вік. кат – +18 р. Ваг. кат. – до 65 кг –
Ткачук Ігор «Верховинська ДЮСШ» Верховина

33. Вік. кат – +18 р. Ваг. кат. – до 70 кг –
Кіячик Орест «ЛДУФК» Львів (3 курс, педагогічний Ф)

34. Вік. кат – +18 р. Ваг. кат. – до 75 кг –
Кузнецов Олександр «Легіон» Львів

35. Вік. кат – +18 р. Ваг. кат. – до 80 кг –
Скрипник Владислав «ЛДУФК» Львів (2 курс ФС)

36. Вік. кат – +18 р. Ваг. кат. – до 85 кг –
Кошик Максим «ЛДУФК» Львів (2 курс ФС)

Дівчата

1. Вік. кат – 7-8 р. Ваг. кат. – до 28 кг –
Лугвіщик Вікторія «Січ» Ковель

2. Вік. кат – 10-12 р. Ваг. кат. – до 55 кг –
Пом’яковська Каріна «Герць» Луцьк

3. Вік. кат – 11-12 р. Ваг. кат. – до 32 кг –
Лаборчук Валерія «Герць» Луцьк

4. Вік. кат – 11-12 р. Ваг. кат. – до 38 кг –
Пасакас Катерина «Успіх» Хмельницький

5. Вік. кат – 13-14 р. Ваг. кат. – до 44 кг –
Іраник Оксана «Герць» Луцьк

6. Вік. кат – 13-14 р. Ваг. кат. – до 50 кг –
Шишнів Анастасія «Успіх» Хмельницький

7. Вік. кат – 15-16 р. Ваг. кат. – до 50 кг –
Семаш Олена «Верховинська ДЮСШ» Верховина

8. Вік. кат – 14-16 р. Ваг. кат. – до 60 кг –
Гукова Божена «Лемберг» Львів

КОМАНДИ-ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ

1 м. – «Герць» Луцьк (10 перших місць; 4 – других, 6 –третіх)
2 м. – «Верховинська ДЮСШ» (10 перших місць; 3 – других, 2 – третіх)
3 м. – «Успіх» (Хмельницький) – 6 – перших місць; 6 – других; 1 - третє.

Головний суддя – керівник відокремленого підрозділу федерації рукопашу гопак у Львівській області, викладач кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК Ігор Кукурудзяк.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ