VIII Кубок ЛДУФК зі спортивного «Що? Де? Коли?» (Фото)

У понеділок, 14 травня відбувся VIII Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». В інтелектуальних змаганнях взяли участь 14 команд, які представляли усі факультети нашого Університету від першого до п’ятого курсу, а також професорсько-викладацький склад і працівники ЛДУФК.

Турнірна дистанція складалася з 3 турів по 12 запитань у кожному. Вперше в історії турніру в змаганнях взяли участь одразу дві команди у складі студентів спеціальності готельно-ресторанна справа. Було й чимало досвідчених гравців, як-от Юрій Яремчук з «Alter Ego», який вп’яте брав участь у наших змаганнях (що рекордно) чи «MAFIA» – команда чинний чемпіон, гравці якої минулоріч представляли аспірантуру, а тепер викладацький колектив.

Змагання проходили дуже динамічно, під супровід музики з відомої усім телепередачі «Що? Де? Коли?». На екрані висвітлювався роздатковий матеріал, оперативний підрахунок правильних відповідей, а також проміжні результати. Кульмінацією турніру став чорний ящик, який з’явився на заключному запитанні.

Спонсором змагань виступив профспілковий комітет студентів нашого ЗВО. Головним асистентом у залі була інспектор навчального відділу Христина Лешко. Професійне суддівство забезпечили доцент кафедри гуманітарних дисциплін Ольга Шиманова-Стефанишин і старший диспетчер факультету туризму Ольга Радзімовська. Уже увосьме поспіль організатором та ведучим цих інтелектуальних змагань був доцент кафедри гуманітарних дисциплін Андрій Синиця.

Боротьба виявилася доволі запеклою. Вона відбувалася у двох заліках – студентському (за кубок) і загальному. У першому з них були представлені тільки студентські команди, у другому – усі загалом.

Володарем Кубку Львівського державного університету фізичної культури стала команда магістрантів «1,618», яка представляла факультет фізичної реабілітації. У її складі – капітан Богдан Костик і гравці Дмитро Сливка, Олег Іванов, Ірина Барабаш, Олег Городецький і Назар Михайлишин. Двічі ця команда виборювала бронзу у нашому турнірі. І ось з третього разу завдяки досвіду й усмішці фортуни у відчайдушній боротьбі – вони перемогли.

Друге місце виборола команда «Долар по 8» з факультету фізичного виховання, у складі другокурсників – капітана Олександра Чакалова і гравців Івана Мазуркевича, Олега Патласова і Діани Чепіжак. Ця команда продемонструвала впевнену гру й, зважаючи на її молодість, засвідчила неабиякі перспективи. Третє місце посіла команда «Alter Ego» з факультету фізичної реабілітації. Юрію Яремчуку нарешті вдалося віднайти переможний склад. Разом з Іриною Мошовською, Марією Косовською і Андрієм Манюком вони вперше стали призерами нашого Кубку.

У загальному заліку впевнену і переможну гру продемонструвала команда «ТЗН» відділу технічного забезпечення навчальної роботи (капітан – Василь Медецький). Ця команда у нашому інтелектуальному герці виступила не менш блискуче, ніж широковідома «Загорецька Людмила Степанівна» у «Лізі сміху». Святослав Антіпов би це підтвердив. Боротьбу за перше місце їм спробували нав’язати команди «МAFIA» Сергія Смирновського і «Опришки» Іванни Литвинець, які виступали дещо неповними складами, а тому, сподіваємося, уся боротьба ще попереду.

Наразі ж вітаємо призерів і переможців нашого турніру, нагороджених за сприяння голови профкому Юрія Ляховчука цінними призами, грамотами, медалями й VIII Кубком Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». Переконані, що спогади, які залишилися, знову надихнуть усіх учасників Кубку до подальших звершень.

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ