Виїзна навчально-виробнича конференція у с. Гута (Фото)

3-го – 4-го жовтня 2019 року відбулася ІІ виїзна навчально-виробнича конференція для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» у с. Гута Богородчанського району Івано-Франківської області, організована кафедрою готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Цьогоріч коло учасників конференції значно розширилося. У заході взяли участь майже 60 студентів, серед яких і першокурсники спеціальності «Менеджмент» та майбутні магістри з туризму.

У перший день конференції її учасників гостинно зустрів готель «Синьогора», у конференц-залі якого відбувся науково-практичний семінар «Сучасні тенденції розвитку індустрії гостинності». На семінарі виступили 19 доповідачів, серед яких викладачі нашого університету, представники бізнесу, магістранти та студенти факультету туризму. Особливо приємно було вітати серед учасників семінару учнів шкіл Богородчанського району, які не лише уважно вислухали усі доповіді, а й дізналися багато цікавого про особливості вступу та навчання у нашому Університеті.

Особливе зацікавлення викликала доповідь старшого баристи кав’ярні Rocket Espresso, студентки четвертого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Марти Карпової на тему «Кава: від зерна до чашки», що супроводжувалася майстер-класом від баристи цього ж закладу Андрія Карпова з альтернативних методів заварювання кави. Під час майстер-класу учасники конференції мали змогу продегустувати запашну свіжозварену каву, що була приготована методами «Кемекс» та «Аеропрес».

Після завершення семінару відбулася екскурсія територією державної резиденції Президента України «Синьогора».

Другий день конференції розпочався із екскурсії виробничими приміщеннями готелю, під час якої студенти мали змогу ознайомитися з особливостями ведення готельного та ресторанного господарства у закладі.

Далі на базі агросадиби «Синьогірська» на учасників заходу чекав майстер-клас із приготування страв на вогні, під час якого студенти не лише навчилися готувати традиційні українські страви під відкритим небом, а й змогли власноруч організувати смачний обід. Майстер-клас дав змогу студентам набути необхідних навиків кулінарної майстерності та виявити свої приховані таланти.

Враження від конференції доповнили мальовничі краєвиди карпатської осені, шум гірської річки та суміш ароматів хвої, диму від вогнища і смачного борщу.

Усі учасники заходу отримали подяки та сувеніри, а також багато корисних знань і навиків для подальшого навчання і роботи за фахом.