Виїзна перемога студенток-баскетболісток «Львова» – найкращий подарунок ректору ЛДУФК до ювілею

Сьогодні, 1 березня у Запоріжжі надзвичайно важливу перемогу над тамтешньою «Козачкою-КПУ» (75:66) здобула баскетбольна команда Суперліги України «Львів», більшість гравців якої здобуває освіту у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, а її тренер Ірина Кленіна працює старшим викладачем кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету. Ця звитяга для дебютанта жіночої Суперліги «Львова» є дев’ятою у регулярному чемпіонаті України й стала найкращим подарунком ректору ЛДУФК, професору Євгенові Приступі до його 60-річчя.

Щодо подій на баскетбольному майданчику, то на відміну від кількох попередніх матчів, СБК «Львів» цього разу стартував ривком – 7:0. Щоправда, доволі швидко господарки не лише відновили рівновагу, а й самі вийшли вперед – 8:7, 10:7. На щастя, львів’янки не знітилися, а в середині чверті Катерина Скакаліна влучним кидком скоротила рахунок до мінімуму (10:9), а Марія Ковтун знову повернула лідерство «Львову» – 11:10. Наприкінці першого періоду гості з міста Лева дещо відірвалися від суперниць і завершили його з перевагою у п’ять очок – 23:18.

На початку другої 10-хвилинки львів’янки продовжували нарощувати власну перевагу, яка вперше в зустрічі сягнула 10-ти очок – 28:18, а після влучного триочкового нашої Марії Ковтун ще більше – 31:20. Ця перевага дещо заспокоїла гостей, чим поступово скористався суперник, перехопивши ініціативу. Відтак, перевага «Львова» почала танути, як весняний сніг, і на велику перерву уже «Козачка-КПУ» пішла лідером – 42:39.

Вочевидь, у роздягальні наставник «Львова» Ірина Кленіна знайшла відповідні слова до своїх підопічних і вони практично бездоганно відіграли третю чверть (22:12), яка й стала переломною у цій зустрічі. Тому перед заключним періодом гості з міста Лева знову вели в рахунку – 61:54. Останні 10-ть хвилин гри команди провели в обопільних атаках і львівські баскетболістки довели зустріч до логічної перемоги – 75:66, яка стала дев’ятою для «Львова» у регулярному чемпіонаті. Ця звитяга дозволяє нашим баскетболісткам продовжувати боротьбу за шістку кращих. Наступний матч СБК «Львів» проведе у Бердянську 3 березня проти тамтешньої команди «Чайка-ДЮСШ-Бердянськ».

Результати інших матчів 1 березня: «Чайка-ДЮСШ-Бердянськ» – БК «Франківськ-ПНУ» – 59:74 (14:17, 12:19, 24:18, 9:20), «Київ-Баскет» – «Вінницькі Блискавки» – 76:71 (24:13, 24:23, 11:23, 17:12), «Динамо-НПУ» – «Рівне-ОШВСМ» – 87:65 (27:11, 26:16, 26:13, 8:25).