Вийшла друком монографія «Підготовка спортсменів у силових видах адаптивного спорту»

Автор – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, докторант кафедри теорії спорту та фізичної культури нашого Університету Марія Сергіївна Розторгуй.

Розторгуй М.

Підготовка спортсменів у силових видах адаптивного спорту : монографія / Марія Розторгуй. – Львів : ЛДУФК, 2019. – 332 с.

ISBN 978-617-7336-47-0

У монографії досліджено проблему підготовки спортсменів у адаптивному спорті та обґрунтовано систему підготовки спортсменів у силових видах адаптивного спорту як складну й динамічну множину взаємопов’язаних компонентів. Наведені дані щодо структури та змісту підготовки спортсменів у силових видах адаптивного спорту на різних етапах багаторічного удосконалення. Монографія буде корисною студентам і викладачам галузевих навчальних закладів фізкультурного профілю для підготовки фахівців сфери адаптивного спорту, тренерам, які працюють зі спортсменами із інвалідністю, керівникам сфери адаптивного спорту.