Вийшла у світ книга Олега Полянського про Валентина Мороза

У видавництві Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, в серії «Історики України» вийшла друком монографія Олега Полянського – професора, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури про відомого дисидента Валентина Мороза.

У книзі досліджується формування світогляду, становлення громадянської позиції й громадсько-політична діяльність відомого шістдесятника, дисидента, історика, публіциста, журналіста та письменника Валентина Мороза, який після звільнення уже багато років працює у нашому університеті.

У книзі аналізуються його самвидавні есеї, історичні дослідження й науково-публіцистичні праці та укладено бібліографію праць Валентина Мороза.

Полянський Олег. ВАЛЕНТИН МОРОЗ / Національна академія наук України. Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича. Львів, 2018. – 246 с.

[Серія: Історики України, №14].

ISBN 978-966-02-6290-4 (серія)
ISBN 978-966-02-8470-8 (Вип. 14)