Вийшов друком навчальний посібник «Анатомія людини з основами морфології»

Автори – викладачі кафедри анатомії та фізіології нашого Університету – кандидат біологічних наук, доцент Тетяна Миколаївна Куцериб, кандидат біологічних наук, доцент Мирослава Яківна Гриньків і кандидат біологічних наук, професор Федір Васильович Музика.

Куцериб Т.

Анатомія людини з основами морфології : навчальний посібник / Куцериб Т., Гриньків М., Музика Ф. – Львів : ЛДУФК, 2019. – 86 с.

ISBN 978-617-7336-51-7

Навчальний посібник призначений для полегшення вивчення студентами «Анатомії людини з основами морфології» в обсязі, що відповідає навчальній програмі курсу. У ньому наведено теми і зміст самостійної роботи студентів, передбаченої модульною навчальною програмою дисципліни.

Посібник містить перелік завдань самостійної роботи, короткі теоретичні відомості з кожної теми, рисунки і таблиці, рекомендовану літературу та предметний покажчик.

Для студентів закладів вищої освіти (факультетів педагогічної освіти, спеціальності «Хореографія»).