Вийшов друком навчальний посібник «Оздоровчо-рекреаційні технології»

Автори – викладачі кафедри фітнесу та рекреації нашого Університету – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Любов Ярославівна Чеховська, кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри Ольга Миколаївна Жданова, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор Ірина Борисівна Грибовська, доктор педагогічних наук, доцент Мирослава Василівна Данилевич і кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Уляна Станіславівна Шевців.

Оздоровчо-рекреаційні технології : навч. посіб. / Любов Чеховська, Ольга Жданова, Ірина Грибовська, Мирослава Данилевич, Уляна Шевців. – Львів : ЛДУФК, 2019. – 220 с.

ISBN 978-617-7336-46-3

У навчальному посібнику систематизовано й узагальнено інформацію про стан здоров’я населення України. Подано тлумачення основних термінів та понять. Запропоновано класифікацію оздоровчих технологій, розкрито їх сутність, згідно з їхніми специфічними особливостями та напрямами впливу.

Посібник містить словник, перелік використаної та рекомендованої літератури.

Адресовано викладачам закладів вищої освіти, які готують фахівців для сфери фізичної культури і спорту, аспірантам, магістрантам, студентам, слухачам післядипломного навчання та підвищення кваліфікації.