Вийшов друком «Словник термінів з імунології»

Автори – доктор медичних наук, професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Марія Андріївна Мазепа та кандидат біологічних наук, доцент кафедри мікробіології Львівського національного університету імені Івана Франка Галина Іванівна Звір.

Мазепа М.
Словник термінів з імунології / Марія Мазепа, Галина Звір. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2020. – 168 с.

ISBN 978-617-7336-64-7

Словник охоплює широкий діапазон термінів із загальної і клінічної імунології, імуногенетики, імунопатології, інфекційної, неінфекційної та екологічної імунології, імунодіагностики, імунокорекції та імунотерапії. Він містить найуживаніші у сучасній імунології терміни та поняття, які допоможуть систематизувати та покращити знання щодо формування та перебігу імунної відповіді у нормі та про основні патогенетичні механізми її порушення, імунопатологічні реакції.

Для фахівців-імунологів, лікарів-лаборантів, медичних працівників, наукових співробітників, викладачів, аспірантів, магістрантів, ординаторів, інтернів, студентів медичних та біологічних факультетів.