Викладачі ЛДУФК отримали високі нагороди Президента України та Міністерства освіти і науки України (Фото)

Учора, 4-го жовтня, напередодні Дня працівників освіти, у столиці України в актовій залі Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулися урочистості з нагоди відзначення спортсменів та тренерів за підсумками участі у ХХХ Всесвітній літній Універсіаді та чемпіонатах Європи серед студентів. Високі нагороди отримали викладачі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Василь Ткачек та Антон Литвинець.

В президії урочистостей були: керівник Апарату Офісу Президента України, президент Федерації бадмінтону України Олексій Дніпров; президент Європейської університетської спортивної асоціації Адам Рочек (Республіка Польща); заступник Міністра освіти і науки України Максим Ярмистий; заступник Міністра культури, молоді і спорту України Володимир Шумілін; ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас; голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, професор Сергій Квіт; голова Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, генеральний секретар Спортивної студентської спілки України Вадим Стеценко.

Отож, згідно Указу Президента України «Про відзначення державними нагородами» від 1 жовтня 2019 року під час урочистостей нагородили медаллю «За працю і звитягу» старшого тренера збірної студентської команди зі стрільби з лука, Заслуженого тренера України, старшого викладача кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Василя Ткачека, під керівництвом якого збірна команда України зі стрільби з лука виборола бронзову медаль на ХХХ Всесвітній літній Універсіаді-2019.

Подяку «За особистий внесок у піднесення міжнародного авторитету України» отримав кандидат наук з фізичного виховання і спорту, викладач кафедр стрільби та технічних видів спорту і олімпійської освіти Антон Литвинець, під керівництвом якого шахісти ЛДУФК дебютували на VІ-му університетському чемпіонаті Європи-2019 з інтелектуальних видів спорту в Будапешті та здобули одну золоту, три срібних і одну бронзову нагороду. Такі ж подяки отримають спортсмени команди, зокрема міжнародний гросмейстер Кірілл Шевченко та міжнародний майстер Петро Голубка.

«Це нагорода за те, що наполегливо працюємо упродовж тривалого часу. І це результат багатьох людей. Всі студенти, які готувалися до Універсіади в складі збірної команди України, розуміли, що треба реалізувати найвищі сподівання. За останній рік можна відзначити успіх Георгія Іваницького, зокрема здобуте друге місце на Кубку світу в Берліні. – розповів Василь Ткачек, який здійснює свою тренерську діяльність майже чверть століття. –Сьогоднішня нагорода – приємний бонус за самовіддану працю. Працюємо задля результату, щоб приходити додому і відчувати радість за якісно виконану роботу, бо не завжди вдається цього досягнути».

«Для високих успіхів у спорті потрібно докладати багато зусиль. Водночас, важливими є самодисципліна, наполегливість, цілеспрямованість, креативність, без яких не можливо піднятись на вершину Олімпу. Успішному дебюту команди на університетському чемпіонаті Європи-2019 з інтелектуальних видів спорту завдячуємо керівництву нашого вузу. Дуже приємно, що Львівський державний університет фізичної культури ім. Івана Боберського за підсумками університетського чемпіонату Європи серед 252 закладів вищої освіти з 53 країн, посів високе 9 місце і наші шахісти здійснили значний внесок у цю звитягу», – зазначив Антон Литвинець.

Отож, вітаємо викладачів Університету з високими нагородами і бажаємо нових спортивних й наукових здобутків!

Іванна Литвинець