Викладачі ЛДУФК провели уроки здорового способу життя (Фото)

У вівторок, 9-го березня, викладачі факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського провели в школах лекції про спорт і здоровий спосіб життя. Захід відбувся з нагоди відзначення тижня здорового способу життя.

Загалом відбулося дві зустрічі для школярів середніх і старших класів Чижиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ступенів «Лідер» м. Львова.

Учні охоче запитували не лише про спорт, але й про навчання у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, про специфіку факультетів, спеціальностей та основні види спорту... Інформації про наш Університет так багато, що вкласти її в одну зустріч неможливо, але основне вдалося розповісти.

За свою активність школярі заручилися підтримкою на майбутнє: викладачі з радістю посприяють організаційно-методичному супроводу їх туристичним мандрівкам.

А ще діти були вражені, коли побачили «п’ять кілограмів» спортивних медалей з міжнародних та всеукраїнських змагань, які принесла на захід старший викладач кафедри спортивного туризму, почесний працівник туризму України, ветеран альпінізму Лідія Тимошенко. Це справді мотивація зростати у своїх вміннях і талантах, зокрема у спорті.

Також школярам провели майстер-клас з розкладання наметів, навчили організовувати правильну страховку зі спеціальним спорядженням при проходженні різних перешкод.

Отакими пізнавальними й профорієнтаційними були уроки в школі від представників факультету туризму нашого вишу. Продовження обов’язково буде – попереду нові зустрічі...

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ