Віктор Вихрист боксуватиме у півфіналі Євроіграх-2019

На турнірі з боксу в рамках ІІ Європейських ігор-2019, що тривають у столиці Білорусі Мінську, визначилися усі півфіналісти. Серед них і квартет українців, які ґарантували собі медалі континентального мультиспортивного форуму: Микола Буценко (вагова категорія до 56 кг), Євген Барабанов (до 69 кг), Олександр Хижняк (до 75 кг) і випускник кафедри фехтування, боксу та національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського cуперважковаговик Віктор Вихрист.

27-річний чемпіон Європи-2017 Віктор Вихрист, який представляє найважчу категорію – понад 91 кг, у своєму стартовому поєдинку на змаганнях Євроігор-2019 розтрощив чотириразового чемпіона Росії Івана Верясова. Переміг українець за рішенням суддів, але всі п’ять рефері у своєму вердикті були одностайні.

Продовжив свою переможну ходу Віктор Вихрист у чвертьфіналі, де розгромив серба Владана Бабіча і тепер за місце в фіналі посперечається з хорватом Марко Мілуном.

Додамо, що півфінали боксерського турніру ІІ Європейських ігор-2019 відбудуться в Мінську завтра, 28-го червня, а фінальні бої – у суботу й неділю, 29-го та 30-го червня відповідно.