Випускник ЛДУФК Василь Козар знову очолив «Галичанку»

Після того, як вчетверте поспіль «Галичанка» завоювала «золото» вітчизняної Суперліги України, керівництво клубу доволі несподівано вирішило змінити тренерський штаб команди. Відтак, до матчів Кубка України, які відбудуться в Ужгороді 19-20 травня «Галичанку» готує випускник нашого університету Василь Козар, котрий уже був її наставником з 2007 року по листопад 2015 року.

Про зміну головного тренера у львівському клубі повідомив його президент  Роман  Федишин: «Тетяна Штефан відпрацювала багато років з «Галичанкою» й команда досягла певних успіхів: ми були чемпіонами України. Щиро вдячні Тетяні Володимирівні за її внесок у розвиток команди. Тепер команда потребує оновлення, тому ми й запросили до роботи Василя Козара. Другого тренера також шукаємо, вже ведемо перемовини й у найкоротші терміни дамо знати його ім’я».

Варто зазначити, що під керівництвом Василя Козара «Галичанка» також була чемпіоном України, а от на міжнародній арені успіхи солідніші – двічі доходила до півфіналу Кубка Виклику та до третього раунду Кубка ЄГФ. Водночас, Василь Миколайович залишається старшим вчителем відділення гандболу Львівського училища фізичної культури, де разом із Віталієм Надичем виховує резерв «Галичанці». Гандбольні команди ЛУФК три роки поспіль є чемпіонами України серед дівчат.


Роман Цюняк 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ