Випускники ЛДУФК готують юнацьку збірну України з водного поло до Євро-2019

У неділю, 29-го липня, на базі басейну СКА у Львові завершилася перша частина навчально-тренувальних зборів юнацької збірної України U-16 з водного поло, сформованої з гравців, що народилися не раніше 1-го січня 2002 року. Збір проводиться у рамках підготовки команди до кваліфікаційного етапу відбору на першість Європи 2019 року серед команд U-17. «Синьо-жовтих» до континентального форуму готують випускники Львівського державного університету фізичної культури – у недавньому минулому гравець національної збірної та капітан львівського «Динамо» Віктор Момот і заслужений тренер України Євген Наумчик.

Загалом на збір до столиці Галичини старший тренер «синьо-жовтих» львів’янин Віктор Момот, якому допомагає ще один представник тренерського цеху львівської ватерпольної школи Євген Наумчик, викликав 21-го гравця. За підсумками зборів 15 з них вранці у понеділок, 30-го липня, відправилися до Хорватії, де упродовж тижня пройде друга частина зборів.

На Балканах наші хлопці візьмуть участь у міжнародному турнірі, в якому їхніми суперниками будуть однолітки чотирьох місцевих клубів – «Gradac», «Bellevue», «Galeb» MR і «Okruk», а також іспанський CN «Granollers». Окрім поєдинків в рамках турніру, тренери «синьо-жовтих» домовилися й про низку контрольних товариських матчів та проведення спільних тренувальних занять. Тож на нашу команду чекає насичений графік роботи упродовж усього перебування на Балканах.

До Хорватії тренери української збірної Віктор Момот і Євген Наумчик взяли 15 ватерполістів – двох воротарів та 13 польових гравців. Загалом у команді є вихованці п’яти ватерпольних шкіл – Одеси, Маріуполя, Львова, Харкова і Ужгорода.

До вашої уваги склад юнацької збірної України U-16
на турнірі у Хорватії:

Воротарі: Даніїл Коваленко (Маріуполь), Захарій Федорко (Львів);

Польові гравці: Нікіта Вдовіченко (Одеса), Володимир Булачек, Ігор Якубець, Віталій Степанюк, Владислав Панченяк, Чінгіз Агаджанов (усі п’ятеро – Львів), Сергій Майор, Кирило Пишка, Дмитро Пантелеймонов, Річард Гедеш (усі четверо – Ужгород), Ігнат Маймілін, Максим Горудко, Дмитро Ашанін (усі троє – Харків);

Тренери: Віктор Момот, Євген Наумчик.

Додамо, що додому українська збірна повернеться 7-го серпня. А вже за два тижні на підопічних Віктора Момота і Євгена Наумчика чекає ще один контрольний старт – міжнародний турнір у Словаччині. Зіграють «синьо-жовті» восени нинішнього року і на «Кубку Президента» у столиці Молдови Кишиневі. А кваліфікаційний турнір першості Європи-2019 пройде у травні наступного року.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ