Виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» (Фото)

«Купуй львівське» – таке гасло презентувало виставку-ярмарок «Львівський товаровиробник» 4-8 жовтня 2018 року.

Оглянути виставку-ярмарок у Львівському палаці мистецтв 4 жовтня прийшли студенти групи 1 ГРС факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського. Ознайомлення з експозицією відбулося у рамках семінарського заняття з курсу «Культура бізнесу», яке проводила старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін І. І. Гузенко.

Практичний досвід львівських товаровиробників студенти почерпнули, ознайомившись із роботою підприємств, продукція яких була представлена на виставці. Серед загальновідомих товаровиробників цього року презентували себе торгові марки «Щедро», «Лімо», «Віденська кава», «Радехівський цукрозавод», галицька художня кераміка «Керамікос» та ін.

Біля стенду Ігротека студенти спробували себе у ролі конструкторів: з дерев’яних комплектуючих склали вежу. Побували і в ролі власника готелю, який на виставці закуповує все необхідне для роботи, дбає про якісне наповнення інтер'єру кімнати, створює атмосферу затишку та комфорту. Адже кожному власнику готелю чи ресторану важливо прикрасити інтер’єр, візуально розширити простір та зробити його затишним. Зі слів студентів, вони б придбали: енергозберігаюче обладнання, кераміку, замовили спецодяг із логотипом готелю, закупили штори, ролети, постіль, рушники, скатертини, пледи.

На семінарському занятті з дисципліни «Культура бізнесу» були зроблені практичні висновки: «Участь у виставці-ярмарку є підтвердженням, що підприємство демонструє добрі результати і має ресурси для збільшення клієнтської бази. Демонструючи широкий асортимент товарів, популяризуючи їх, підприємства отримують новий потік замовників, визначають напрями менеджменту і маркетингу на наступний період».

Кафедра гуманітарних дисциплін