Вітаємо Ірину Руду з присвоєнням звання «Заслужений тренер України»!

Міністерство молоді та спорту України своїм наказом №976 від 29-го березня 2021 присвоїло спортивне звання «Заслужений тренер України» низці тренерів з олімпійських видів спорту за підготовку спортсменів високого класу. Серед них і доцент кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ірина Руда.

Підставою для присвоєння Ірині Євгенівні звання «Заслужений тренер України» став успішний виступ львів’янки Марії Височанської на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики 2020 року в Києві, де Марія здобула чотири медалі – дві золоті (в команді та вправі з п’ятьма м’ячами), одну срібну (вправа з трьома обручами та чотирма булавами) і одну бронзову (групове багатоборство). Ірина Руда є першою тренеркою Марії Височанської.

З цієї нагоди Ректорат та увесь колектив нашого Університету вітають Ірину Євгенівну та щиросердечно бажають їй міцного здоров’я, щастя й успіхів упедагогічно-викладацькій і науковій діяльності, а також підкорення нових, найвищих висот у тренерській роботі.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ