Вітаємо Калимон Юлію Олександрівну з присвоєнням наукового ступеня кандидата філологічних наук!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №157 від 9-го лютого 2021 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо звань та присудження наукових ступенів» Калимон Юлії Олександрівні – старшому викладачеві кафедри української та іноземних мов Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського присвоєно науковий ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 «Українська мова».

З цієї нагоди Ректорат та увесь колектив нашого Університету вітають Юлію Олександрівну та щиросердечно бажають їй міцного здоров’я, щастя і нових звершень у науковій роботі та успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності.