Вітаємо Мирославу Данилевич із присвоєнням наукового ступеня доктора педагогічних наук

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 544 від 23.04.2019 року «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» (додаток 4): Мирославі Василівні Данилевич – кандидату наук з фізичного виховання і спорту, доценту кафедри фітнесу та рекреації, деканові факультету фізичної терапії та ерготерапії Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського присвоєно науковий ступінь доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти».

Вітаємо Мирославу Василівну Данилевич та її наукового консультанта – доктора педагогічних наук, професора Євгена Никодимовича Приступу, ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Бажаємо нових наукових звершень!