Вітаємо з 28-ю річницею Незалежності України!

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди 28-ї річниці Незалежності нашої України, яка відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

Завдяки спільній праці незалежність нашої країни наповнюється справжнім змістом. Нашим завданням є докласти максимум зусиль і снаги аби наблизити пору розквіту України. Віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди, і тільки наполегливою працею на благо нашої країни досягнемо стабільності і процвітання України.

Бажаємо всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в роботі і у всіх починаннях на благо нашої держави, а також міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родинах!

Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якого – Україна!

«Святковий день – 24 серпня,
Так хочеться усмішок і пісень,
Бо Україна – незалежна.
Запам’ятайте, люди, світлий день!

Здійснилась давня заповітна мрія,
Бажання і надія поколінь.
Це почуття свободи серце гріє
І піднімає думи височінь.

Давайте ж станемо пліч-о-пліч всі,
Щоб славу України відродити.
Щоб дружно жити, в радості й згоді,
Ми України сестри й брати».


Зі святом Вас! Слава Україні!

 

З повагою, Ректорат ЛДУФК 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ