Вітаємо з Днем Конституції України!

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди 23-ї річниці прийняття Конституції України! В історії нашої Батьківщини сьогодні важлива дата, яку відзначаємо як державне свято з 1996-го року. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. У святковий день бажаємо, щоб задекларовані права людини і громадянина були реальністю й ми могли жити у безпечному суспільстві і дбати про майбутнє своєї країни.

Бажаємо всім українцям міцного здоров’я, сили, гарту в боротьбі за вільні простори рідної держави. Віримо, що здійсниться наша найбільша мрія, закарбована у словах Тараса Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі».

Конституція оберігає права та свободи кожного українця, але, передусім, кожен з нас відповідальний за її виконання та дотримання в суспільстві. Державотворчої снаги колективу Університету у розбудові нашої Батьківщини і вихованні сильних духом і тілом та розумних поколінь української молоді, що зможе бути гідним носієм конституційних цінностей!

«Я – українець. І моє це право
Любити землю горду й величаву,
Та дух свободи набирати в груди.
Я – УКРАЇНЕЦЬ. БУВ НИМ, Є, І БУДУ!»

З повагою, Ректорат ЛДУФК