Вітаємо з Днем працівників освіти України!

Щиросердечні привітання колективу нашого Університету з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України! Ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями у сфері освіти. Наукові здобутки викладачів Університету, якісна підготовка студентів, визначні перемоги на змаганнях, представлення досвіду на міжнародних та всеукраїнських конференціях свідчить про те, що вагомим є внесок у виховання поколінь української молоді, яка гартується на прикладах знаменитих спортсменів, науковців, громадських діячів, висококваліфікованих тренерів і вчителів.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, нехай увінчується успіхом кожен Ваш задум. Той, хто навчає, має особливу місію супроводжувати у велике життя, прочиняти двері невідомого, відслоняти завісу перед викликами сьогодення. Ви окрилюєте своїх вихованців, спонукаєте до пізнання й даєте мотивацію до самостійних кроків, вдосконалення знань, умінь і навичок.

День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Нехай й надалі Ваша благородна й державотворча діяльність буде спрямована на зміцнення престижу професії, розвиток освіти в галузі фізичної культури і спорту. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, бадьорості тіла й духу, радості від нелегкої праці, нехай теплі слова зігрівають серця.

В День працівників освіти України дякуємо Вам за професіоналізм, нескінченне терпіння в досягненні мети – навчанні, вихованні й гартуванні української молоді. Бути викладачем, вчителем, наставником, тренером – це не просто давати знання із книг та підручників, це означає допомагати своїм учням долати всі труднощі, розуміти і вірити в успіхи кожного вихованця, який йде шляхом особистого зростання і запалює на ньому яскраві зірки.

Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави, тому у Ваших руках майбутнє України. Це відповідальна місія, адже успіх кожного, хто навчається, у великій мірі залежить від таланту і особистості вчителя, який допомагає пізнати життєву мудрість, прищеплює ідеали та цінності. Шановні колеги! Ви присвятили себе освітній галузі і завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, освоюєте нові програми навчання, сучасні методи роботи, захоплюєте своєю майстерністю. Спасибі Вам за відданість улюбленій справі!

Зичимо Вам здоров'я, добра, довголіття,
Хай вистачить щастя на ціле століття!
Бажаємо мрій і наснаги творити,
Щоб серцю хотілося жити й любити!

З професійним святом Вас!
Слава Україні!


З повагою, ректорат ЛДУФК 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ