Вітання Трачу Володимиру Михайловичу з 80-літтям!

Сьогодні, 2-го січня, свій 80-літній ювілей святкує професор кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат біологічних наук Трач Володимир Михайлович – Відмінник освіти України, нагороджений відзнакою Міністерства освіти і науки України «Петро Могила», Грамотою Прем’єр-міністра України та Почесною відзнакою імені Івана Боберського, автор 150 публікацій, з них понад 100 наукового та 15 навчально-методичного характеру, 2 авторських свідоцтва, 2 авторських права на твір.

Шановний Володимире Михайловичу, Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиросердечно вітають Вас з Поважним Ювілеєм та низько уклінно висловлюють Вам безграничну подяку за багаторічну працю у підготовці фахівців галузі фізичного виховання і спорту та розбудові нашого Університету! За понад 40 років трудової діяльності у нашому виші Ви працювали на різних посадах (проректор з навчальної роботи, декан педагогічного факультету, завідувач, професор, доцент кафедри біохімії та гігієни) і на кожній з них проявили себе як справжній висококваліфікований професіонал, тим самим абсолютно заслужено завоювавши великий авторитет та повагу як у колег по роботі, так і в студентів.

80 років життя – це солідний шлях! Втім, роки біжать, а на Вас це аж ніяк не позначається – Ви все такі ж бадьорі, молоді душею й життєрадісні та позитивно налаштовані при вирішенні будь-яких проблем. Тож будьте здорові й надалі та продовжуйте вести активний спосіб життя. Нехай енергія б’є ключем і хай не знає болю ні тіло, ні душа, нехай яскравим вогнем надії освітлюється Ваш подальший життєвий шлях, а неймовірне тепло для серця дарує любов і турбота близьких Вам людей. Радійте, насолоджуйтеся життям і завжди багато посміхайтеся!

Упродовж прожитих восьми десятків років Ви зробили чимало добра! І це не комплімент – це констатація фактів! Тож нині Ви є прикладом гідної людини для всіх нас. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та бадьорості духу. Нехай на Вашому життєвому шляху ще буде місце різним приємним клопотам. Дякуємо Вам за мудрість, досвід і поради, якими Ви так щедро ділитеся з нами. Нехай за це доля нагородить Вас поцілунком удачі у вигляді ще пари десятків років.

Бажаємо, щоб Ваш життєвий шлях тривав ще довго-довго і щасливо, щоб поруч були рідні та дорогі люди, а серце співало радісну пісню і щоб душа жила красою та щастям!

З ювілеєм Вас та многая літа,
шановний Володимире Михайловичу!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа.
А чиста радість, чиста і висока
Щоденно хай до хати заверта!

Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім.
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим!

Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до Вас немов вишневий цвіт.
Хай життєвий досвід творить з буднів свято
А Господь дарує довгих-довгих літ!