Вітання з 29-ю річницею Незалежності України!

Найщиріші привітання працівникам і студентам Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди 29-ї річниці Великого Національного Свята – Дня Незалежності України, яка відтворює багатовікове прагнення нашого народу до втілення в життя ідеї створення своєї держави!

Упродовж багатьох віків наш народ боровся за свободу рідної землі. Та саме нашому поколінню випала велика честь і велика відповідальність не тільки розбудовувати нову Українську державу, а й відстоювати її єдність і цілісність. Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями кращих синів і дочок, котрі вірили у незгасну зорю України і наближали її Незалежність, а також перед тими, хто сьогодні, не шкодуючи свого життя, захищає її від агресора.

День Незалежності символізує нашу свободу, перемогу, здатність будувати своє майбутнє і бути господарем у власному домі. Ми згуртувалися навколо єдиної мети – побудови справедливої й заможної держави, де кожен має рівні права і можливості.

Завдяки спільній праці незалежність нашої країни наповнюється справжнім змістом. Нашим завданням є докласти максимум зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України. Віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди, і тільки наполегливою працею на благо нашої країни досягнемо стабільності і процвітання України.

З кожним роком наша країна і ми стаємо більш зрілими, впевненими, сильними. Україна досягла того віку, коли фундамент уже закладений, а всі шляхи розвитку визначено. Вона добре зарекомендувала себе на світовій арені. Впевнені – наша держава і далі продовжить так само стрімко розвиватися й у кожного українця з’явиться ще більше приводів пишатися нею!

Саме перед нами стоять складні й великі завдання – зберегти нашу єдність, відстояти свободу, втілити найкращі прагнення бути успішною європейською державою зі збереженими українськими цінностями! Віримо – разом ми здолаємо будь-які перешкоди! Ми зробимо все, щоб наші діти жили в могутній державі, яку поважає увесь цивілізований світ. А запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об’єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

Бажаємо всім українцям миру, щастя, благополуччя, успіхів в професійній діяльності й у всіх починаннях на благо нашої держави, а також міцного здоров’я, особистого щастя, добра і родинного тепла й добробуту. Нехай день прийдешній принесе Вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якого – Україна!

Нехай у наших серцях не міліє джерело віри і надії на краще, почуття гордості і любові до своєї держави!

З Днем Незалежності ми вас вітаємо!
Україну любити щиро бажаємо!
З Богом долати усі негаразди,
Свою волю нікому не дати украсти.

Українську історію бережно знати,
Українську гідність не дати топтати!
Прадідів-козаків тихо шанувати,
Мову, сім’ю, церкву свою захищати.

В Новий День народження нашої Неньки
Бажаємо щастя й достатку рідненькій!
Щоб усі її діти із цілого світу
Повернулись додому жити довіку.

Зі святом Вас! Слава Україні! Честь і слава її Героям!


З повагою, Ректорат ЛДУФК

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ