Вітання з ювілеєм Олені Боднарчук!

Сьогодні, 20-го липня, свій ювілей відзначає доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидатка у майстри спорту з кульової стрільби із пістолета, справжній професіонал та насправді дуже чуйна і добра людина Боднарчук Олена Миколаївна.

Шановна Олено Миколаївно, з цієї нагоди увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за сумлінну багаторічну працю, упродовж якої ви пройшли шлях від лаборанта кафедри до доцента, кандидата наук з фізичного виховання і спорту. При цьому ви завжди доброзичливо ставитеся як до колег по роботі, так й до студентів.

Перш за все бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття, родинного затишку і як можна більше радостей від доньки й сина та поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо успіхів у педагогічній діяльності та науковій роботі і переможних виступів на змаганнях з кульової стрільби, матеріального достатку, а головне, щоденно мати гарний настрій та завжди позитивного ставлення до життя.

Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна і наполеглива праця внесли вагомий внесок у підготовку молодих кадрів нашої галузі та забезпечили Вам повагу серед колег. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато-багато наповнених корисними справами і справжніми людськими цінностями років життя.

Многая літа і нехай Господь береже Вас
та Вашу родину!

Що тут сказати? Кругла дата!
Ми щиро хочем побажати,
Щоб минали хмари й дим стороною,
Щоб завжди Ви були молодою.

Були, як нині, серед нас,
Щоб не схилялися в цей час
Ні в ночі темній, ні в імлі,
На нашій змученій землі.

Хай доля Вас не полишає –
На добру путь благословляє,
Живіть в любові без біди!
Сьогодні, завтра і завжди!

Сто літ живіть і не старійте!
Душею й серцем молодійте,
Любіть життя – щасливий дар,
Не знайте злоби, а ні чвар.

Сім’ю шануйте, ждіть онуків
А краще ще і пра-правнуків!
Прийміть від нас усіх привіт!
І побажання: У здоров’ї прожить не менше сотню літ!