Вітання з ювілеєм Вірі Будзин!

Сьогодні, 4-го вересня, свій ювілей відзначає завідувач кафедри cпортивної медицини та здоров’я людини Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, а головне, дуже чуйна і добра людина та прекрасна жінка – Будзин Віра Романівна!

Шановна Віро Романівно, з цієї нагоди увесь колектив нашого Університету висловлює Вам свої щиросердечні вітання та подяку за сумлінну, багаторічну викладацьку й наукову діяльність, упродовж якої Ви пройшли шлях від викладача до завідувача кафедри, доцента, кандидата наук з фізичного виховання і спорту. При цьому Ви завжди на самому високому рівні виконуєте свої професійні обов’язки та доброзичливо ставитеся як до колег по роботі, так й до студентів.

Перш за все бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття, кохання від чоловіка і як можна більше радостей від сина й невістки та поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо успіхів у педагогічній діяльності та нових звершень у науковій роботі, матеріального достатку, а головне, щоденно мати гарний настрій та отримувати якомога більше позитивних емоцій, завжди філософськи ставитися до будь-яких життєвих ситуацій і намагатися творити якомога більше добра!

Не дивлячись на Ваш юний вік, нині Ви володієте багатим життєвим досвідом, мудрістю і розсудливістю. Тож користуйтеся цими перевагами, продовжуйте радувати нас своєю красою і оптимізмом! Ви – молодець, бо реалізували себе майже на всі сто, але у Вас ще є чималий потенціал...

Лише час усе розставляє по своїх місцях, і тільки час показує – хто ми є насправді. Прекрасна жінка, турботлива мама, у найближчій перспективі, віримо, любляча бабуся й, звичайно, розсудлива дружина – це все Ви! Далеко не у всіх жінок виходить підтримувати добробут та мир в сім’ї і реалізувати себе у професії. Але у Вас вийшло! Ви домоглися визнання та поваги на роботі і маєте усі підстави вважати себе професіоналом своєї справи!

Тож будьте щасливі, подорожуйте по світу, балуйте себе улюблену новими покупками, живіть з відкритою душею в оточенні рідних та справжніх друзів – Ви цього варті!

Многая літа! Здоров’я Вам і щастя
та Божого благословення!

Сьогодні кругла дата
У Вашому житті минає,
А скільки їх ще на шляху,
Про це ніхто не знає.

Тож зичимо в здоров’ї вік довгий прожити,
Щоб усіх на сторіччя могли запросити.
Щоб у мирному небі Вам сонце всміхалося,
А всі Ваші мрії та плани збувалися.

Хай здоров’я, щастя і достаток
Сиплються, як липи цвіт.
Хай малює доля з буднів свято,
А Господь дарує ще багато літ!