Вітання з нагоди Міжнародного Олімпійського дня!

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди 125-ї річниці заснування Міжнародного Олімпійського Комітету та 71-ї річниці проведення Олімпійського дня!

Вітаємо з цією визначною подією кожного олімпійця, кожного шанувальника спорту, кожного українця, хто підтримує активний і здоровий спосіб життя, кожного, хто живе за олімпійськими ідеалами – миру, дружби та досконалості високих прагнень, добрих справ, наснаги та безмежної сили духу!

Олімпійський день – чудова можливість для кожного розділити унікальні та універсальні олімпійські цінності, зробити крок на зустріч здоровому способу життя та відчути себе справжнім олімпійцем. Це велике свято спорту, яке щороку відзначає весь світ з нагоди Дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету!

Надзвичайно приємно згадати, що біля витоків сучасного Олімпійського руху стояв наш співвітчизник із Полтавщини Олексій Бутовський, який був членом першого складу МОК. Ми з величезною шаною зберігаємо та примножуємо спадщину Олексія Дмитровича.

Нині Міжнародний Олімпійський Комітет є найвпливовішою спортивною організацією, головним гарантом розвитку олімпійського руху та втілення олімпійських цінностей на всіх п’яти континентах земної кулі.

З приємністю можемо відзначити, що Україна активно долучилась до відзначення Олімпійського дня – сотні тисяч громадян різного віку в усіх регіонах об’єднуються навколо унікальних та універсальних цінностей.

Кількість прихильників здорового способу життя та фізичної культури щороку зростає, а філософія олімпізму та універсальних олімпійських цінностей охоплює все ширшу аудиторію по всьому світу.

У нашій країні Олімпійський день вже встиг стати доброю традицією для багатьох родин. Це подія, що об’єднує величезну кількість жителів міст, містечок та сіл навколо вічних ідеалів людства – миру, добра, взаємоповаги та порозуміння.

Бажаємо всім учасникам Олімпійського дня залишатись активними, спортивними та відданими здоровому способу життя, а також підтримувати українських атлетів, серед яких 21 представник нашого Університету, на ІІ Європейських Іграх-2019 у Мінську, які тривають у ці дні!


З повагою, Ректорат ЛДУФК 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ