Вітання зі святом 1 Вересня – Днем знань

Шановні викладачі, дорогі студенти!

1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик здобувати нові знання! У цей день від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь: без перебільшення, його відзначають усі – від вихованців дитячих садів до людей, які давно вже закінчили середню школу або вищий навчальний заклад. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі завжди лежать знання. Вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

Педагоги дошкільних освітніх установ, вчителі середніх шкіл, викладачі вишів – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. Від їх таланту, відповідальності і професіоналізму залежить дуже і дуже багато чого. Відрадно, що з кожним роком в освітніх установах України впроваджується безліч інноваційних програм, українські школярі і студенти перемагають на олімпіадах та успішно виступають на конференціях різного рівня, а їх наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності.

Україна завжди вирізнялася високим інтелектуальним потенціалом своїх громадян, і ми віримо, що усі разом ми збережемо і примножимо його.

У цей світлий день бажаємо усім нам зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму і зрілість міркувань! Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним та несе добрий настрій у кожен навчальний заклад, у кожну родину! Зі святом 1-го вересня!


З повагою, Ректорат ЛДУФК 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ