Визначилися чемпіони СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу (Фото)

На базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся відкритий чемпіонат СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 119 спортсменів, які представляли 18 спортивних клубів та чотиридитячо-юнацькі спортивні школи.

Спортсмени змагалися у різних вагових категоріях серед чоловіків і жінок, юніорів та юніорок, юнаків і дівчат, а також ветеранів з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. Упродовж двох змагальних днів спортсмени демонстрували високі спортивні досягнення та в напруженій боротьбі виборювали нагороди чемпіонату.

Найбільш яскравими моментами змагань стали безперечно виступи найбільш титулованих спортсменів. Серед дівчат перемогу в абсолютній першості отримала представниця КДЮСШ імені Юрія Кутенка, майстер спорту Дарія Іськів із сумою триборства 390 кг. Серед юніорок кращою стала майстер спорту Марія Шеремета, сума триборства якої склала 245 кг, а серед дівчат – Софія Станько з сумою триборства 265 кг. Найсильнішою жінкою в екіпірувальному дивізіоні за результатами змагань стала майстер спорту України міжнародного класу Юлія Чикаліна з сумою триборства 407,5 кг.

Серед чоловіків абсолютну першість виборов майстер спорту Андрій Нос, сума триборства якого склала 737,5 кг. Серед юніорів найсильнішим був представник КДЮСШ імені Юрія Кутенка Роман Войтович, який продемонстрував суму триборства 682,5 кг. Остап Косик виборов перемогу в абсолютній першості серед юнаків з результатом 530 кг.

Серед ветеранів перемогу в абсолютній першості здобув Володимир Замихівський з сумою триборства 655 кг. В екіпірувальному дивізіоні абсолютну першість серед чоловіків отримав Ільчишин Назар, результат якого у триборстві склав 607,5 кг.

Необхідно відзначити, що звітні змагання було проведено за сприяння Управління спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями та подарунками від спонсорів змагань торгової марки TWL – професійне екіпірування для силових видів спорту та фірми XXL Nutrition.