Внесок наших студентів у розвиток неолімпійського спорту

У Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту 5-го квітня 2019 року відбулася V Всеукраїнська студентська науково-методична конференція «Неолімпійський спорт: історія, проблеми, управління та система підготовки спортсменів», яка була організована Придніпровською державною академією фізичної культури і спорту сумісно з Instytut Rozwoju Sportu i Edukacji (Польща), International Scientific, Educational and Training Center (Естонія) та Ivane Javakhishvili Tbilisi State University (Грузія).

Конференція була присвячена історичним, соціально-гуманістичним, організаційно-правовим, економічним аспектам розвитку неолімпійського спорту на території України та світовому просторі. У події взяли участь студенти 13-ти вищих навчальних закладів України ІІ–ІV рівнів акредитації.

Наш виш представляла студентка V курсу кафедри хореографії та мистецтвознавства Тетяна Долбишева, яка виступила з темою доповіді «Форма одягу як складова успішної підготовки спортсменок, які займаються естетичною гімнастикою». Науковий керівник – професор кафедри хореографії та мистецтвознавства Валентина Сосіна.

Виступ магістрантки Тетяни Долбишевої був відзначений грамотами «За оригінальність ідеї наукового дослідження» та «За високий рівень відповідей на запитання».

Тож вітаємо Тетяну Долбишеву з успішним виступом на конференції та відзначимо внесок наших студентів у розвиток неолімпійського спорту.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ