Волейболістки ЛДУФК виграли Всеукраїнський турнір у Чернівцях

У Чернівцях відбувся Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений 145-й річниці заснування Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича. Приємно констатувати, що головний приз здобула команда «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», кістяк якої сформована зі студенток Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Організатори змагань запросили для участі у турнірі шість команд, які на попередньому етапі було розподілено на дві групи – по три в кожній. По дві кращі виходили у півфінал, а невдахи грали втішний матч за підсумкове п’яте місце. Півфінальні пари формувалися за такою схемою: переможці груп зустрічалися з другою командою іншої групи.

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» потрапила у групу «А», де її суперницями були господарі турніру – команда Чернівецького Національного університету імені Юрія Федьковича та «ДЮСШ-Деражня» з Хмельниччини. Підопічні завідувача кафедри спортивних та рекреаційних ігорнашого Університету, доцента Василя Ковцуна без надмірних зусиль, у трьох сетах обіграли дівчат з «ДЮСШ-Деражня». Останні аналогічно – 0:3 – поступилися і в грі з ЧНУ імені Юрія Федьковича. Тож доля першого місця у групі визначалася в поєдинку волейболісток Львова і Чернівців. У цікавому п’ятисетовому протистоянні сильнішими виявилися буковинки – 3:2.

У групі «Б» не було рівних команді «Олімпія-ДЮСШ-КФВ» з Івано-Франківська, яка на «сухо», по 3:0, обіграла хмельницький «Новатор» і чернівецьку обласну ДЮСШ. У грі за другу путівку до квартету півфіналісток хмельничанки не мали проблем з ОДЮСШ – 3:0.

Цікаво, що усі п’ять поєдинків стадії плей-оф завершилися з однаковим рахунком – 3:1. Зокрема, у втішній грі за підсумкове п’яте місце «ДЮСШ-Деражня» обіграла ОДЮСШ з Чернівців. А в півфіналах «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» та ЧНУ імені Юрія Федьковича взяли гору над «Олімпією-ДЮСШ-КФВ» і «Новатором» відповідно. У грі за третє місце прикарпатки виявилися сильнішими за волейболісток із Хмельницького. А підопічні Василя Ковцуна у фіналі зуміли взяти реванш у господарок турніру за поразку на груповому етапі, а головне, завоювали красень кубок – головний приз турніру.

На останок назвемо імена тих, хто привіз почесний трофей з Чернівців до Львова: Анастасія Автономова, Юліяна Денис (обидві – студентка першого курсу факультету фізичної культури і спорту), Ірина Деленько (другий курс факультету педагогічної освіти), Марія Данкович (другий курс ФФКіС), Ольга Демчук (третій курс ФФКіС), Наталія Грищенко (четвертий курс факультету туризму), капітан команди Наталія Гончар (п’ятий курс ФТ), а також студентка четвертого курсу факультету прикладної математики Львівського Національного унівесритету імені Івана Франка Соломія Рибай, учениця ЗСШ № 95 Ванесса-Віолета Лозова і 17-річна Анна Феррарі, яка народилася і розпочала займатися волейболом в Італії, а два роки тому її батьки повернулися на Україну, до Львова і відтоді вона тренується й виступає у складі команди Василя Івановича.

ПІДСУМКОВА КЛАСИФІКАЦІЯ КОМАНД

1. «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (Львів)
2. ЧНУ імені Юрія Федьковича (Чернівці)
3. «Олімпія-ДЮСШ-КФВ» (Івано-Франківськ)