Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» продовжують погоню за лідером

26 і 27 січня волейбольна команда Вищої ліги України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», на 95 відсотків сформована зі студенток нашого вишу, зіграла свої перші офіційні матчі у 2019 році. 26 січня підопічні Василя Ковцуна на домашньому майданчику Львівського технологічного коледжу у межах 4-го туру очікувано перемогли «Южанку-ЧНУ-ДЮСШ №5 - ВУФК» з Миколаєва (3:1), а наступного дня – поступилися лідеру ВК «Полісся» з Житомира (0:3).

Цікаво, що у зустрічі з миколаївською командою «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» гостинно «подарувала» гостям першу партію – 18:25. На щастя, після розмови зі своїм наставником, волейболістки з міста Лева більше подарунків суперницям не робили, а крок за кроком йшли до заповітної перемоги – 25:17, 25:18, 25:21.

Вочевидь, ця звитяга забрала чимало фізичних і психологічних сил у молодих львівських гравчинь, яких на матч з лідером Вищої ліги та головним претендентом на вихід у Суперлігу України житомирським «Поліссям» уже не вистачило – 13:25, 16:25, 15:25. Відтак, після звітного туру, «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» разом з іншими колективами продовжує переслідувати лідера турніру ВК «Полісся».

У звітному, 4-му, турі «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ»
виступала таким складом
:

студентки ЛДУФК – Демчук Ольга та Лозова Діана-Романа (1 курс ФКіС), Баран Олександра, Манько Альона та Скибінська Сусанна (2 курс ФКіС), Власова Ольга, Черевайко Тетяна (3 курс ФФКіС), Гончар Наталія (3 курс ФТ), Дацько Наталія (3 курс ФПО), Коваль Анастасія (5 курс ФКіС – магістрантка-випускниця), Лис Ірина (капітан команди), Рибай Соломія (студентка 2 курсу ЛНУ імені Івана Франка), Пекарська Олександра (курсантка 2 курсу ЛДУБЖД), П’ятковська Ірина (викладач Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу).

Попереду – заключний, 5-ий тур (22-24 лютого), першого етапу змагань, за підсумками якого перші чотири команди боротимуться за медалі чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги. «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» має всі шанси фінішувати у першій четвірці, бо знову гратиме вдома: 22 лютого – з «Харків’янкою», 23 лютого – з «Буковинкою», 24 лютого – з іншим харківським клубом ХОВУФКС.

Після 4-го туру (8 матчів)
турнірне становище жіночих команд Вищої ліги України є таким
:

«Полісся» – 22 очки; ХОВУФКС – 18; «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», «Полтавчанка» і «Орбіта-Спортінтернат» – по 17; «Академія-ЗІЕІТ» і «Харків’янка» – по 15; «Буковинка» і «Южанка-ЧНУ-ДЮСШ №5-ВУФК» – по 10; «Інваспорт-Метеор» – 3; «Полтава-СДЮСШОР №2» і «Спортліцей» – 0.

Роман Цюняк