Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» за кількістю перемог зрівнялися з лідером

Волейбольна команда вищої ліги України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (головний тренер – доцент Василь Ковцун), яка на 90 відсотків складена із студенток Львівського державного університету фізичної культури, після календарних матчів третього туру у Чернівцях за кількістю перемог зрівнялася із лідером – ВК «Полісся» (Житомир), який завітає до міста Лева на поєдинки четвертого туру 26-27 січня 2019 року.

Щодо матчів у Чернівцях, то «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» у першій грі здобула переконливу перемогу у ВК «Полтавська обл.-СДЮСШОР-2» – 3:0 (25:15, 25:15, 25:23). А ось наступного ігрового дня підопічні Василя Ковцуна, як не намагалися, так і не змогли нічого вдіяти із волейболістками «Полтавчанки». Відтак, перша поразка «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» у цьогорічній вищій лізі – 0:3 (16:25, 17:25, 5:25).

Приємно, що до львівської команди потроху долучаються нові партнери. Сподіваємося, що і «СВ Холод Захід плюс» (керівник – Яцина Юрій Михайлович), і ППО ЛМКП «Львівводоканал» (голова – Стадник Володимир Тадейович) надовго полюблять жіночий волейбол, а наші дівчата подарують їм та усім прихильникам цікаву й змістовну гру.

Повертаючись до матчів третього туру у вищій лізі, то варто зазначити, що першої поразки зазнав і поточний лідер ВК «Полісся», який у Харкові програв тамтешній молодій команді ХОВУФКС – 2:3 (26:28, 25:15, 25:21, 24:26, 5:15). Осічкою ВК «Полісся», окрім «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ», сповна скористалися волейболістки запорізької «Орбіти-Спортінтернат», які обіграли опоненток із «Спортліцею» та «Інваспорт-Метеор» (по 3:0). Отож, після звітного туру по п’ять перемог в активі відразу трьох команд – «Полісся», «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» і «Орбіта-Спортінтернат». А за очками лідер залишився незмінний – ВК «Полісся» (Житомир) – 16. По 14 очок мають «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» та «Орбіта-Спортінтернат» (Запоріжжя), по 12 – «Академія-ЗІЕІТ» (Запоріжжя) та ХОВУФКС (Харків).

Попереду у львів’янок два домашні тури. Перший з них відбудеться 26-27 січня 2019 року. У гості до «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» завітають миколаївська «Южанка» та поточний лідер ВК «Полісся».

На завершення зазначимо, що честь ВК «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» у вищій лізі в сезоні 2018-2019 років захищають: студентки ЛДУФК – Демчук Ольга та Лозова Діана-Романа – 1 курс ФКіС, Баран Олександра, Манько Альона та Скибінська Сусанна – 2 курс ФКіС, Власова Ольга – 3 курс ФФК і С; Черевайко Тетяна – 3 курс ФФК і С, Гончар Наталія – 3 курс ФТ, Дацько Наталія – 3 курс ФПО, Коваль Анастасія – 5 курс ФКіС, магістрантка та 6 курс Лис Ірина (капітан команди); Рибай Соломія – студентка 2 курсу ЛНУ імені Івана Франка, Пекарська Олександра – курсантка 2 курсу ЛДУБЖД, Пятковська Ірина – викладач Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.


Роман Цюняк 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ