Волейбольна команда «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» – третя в Івано-Франківську

Жіноча волейбольна команда ВК «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (головний тренер – завідувач кафедри спортивних та рекреаційних ігор, доцент Ковцун Василь Іванович), сформована зі студенток нашого Університету, у рамках підготовки до нового чемпіонату України у вищій лізі, взяла участь у Всеукраїнському турнірі пам’яті Степана Вовка, що відбувся в Івано-Франківську.

Окрім львів’янок, за нагороди боролися ще три колективи: ВК «Буковинка» (Чернівці), «КФВ-ДЮСШ №2» (Івано-Франківськ) та «Університет-ПНУ» (Івано-Франківськ). За результатами змагань перше місце посіла збірна команда «КФВ-ДЮСШ №2» (Івано-Франківськ), друге – також місцева команда Прикарпатського національного університету, третє – наша жіноча команда ВК «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ».

За «Львів’янку-ЛДУФК-СКІФ» виступали студентки ЛДУФК: Федченко Марія – 3 група ФФКіС, Деленько Ірина – 3 група ФПО, Демчук Ольга, Лозова Діана-Романа – 24 група ФФКіС, Баран Олександра, Клименко Ірина – 32 група ФФКіС, Власова Ольга, Черевайко Тетяна – 43 група ФФКіС, Грищенко Наталія – 31М ФТ, Коваль Анастасія – 62 група ФФКіС, Рибай Соломія – студентка 3 курсу ЛНУ ім. Івана Франка.

На даний момент ВК «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» готується до першого туру чемпіонату України, який з 11 по 13 жовтня відбудеться у Львові. Отож, запрошуємо уболівальників підтримати наших студенток-волейболісток.