Володимир Гоза – бронзовий призер молодіжного Євро-2018

У Замосці (Польща) з 20 по 27 жовтня тривав чемпіонат Європи з важкої атлетики 2018 року серед молоді віком до 23 років. Україна вперше цьогоріч змогла прийняти участь у міжнародному старті після дискваліфікації Міжнародною федерацією важкої атлетики. У складі збірної команди України у ваговій категорії до 105 кг змагався й студент п’ятого курсу Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза.

У підсумку наш спортсмен виборов бронзову нагороду у сумі двоборства з результатом 366 кг. Хоча штанга одразу не піддавалася, однак Володимир, підкоривши 166 кг у ривку, також виборов бронзову нагороду у цій вправі.

За підсумками змагань молодіжна збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце, здобувши перемогу над головними конкурентами – команди Вірменії, Грузії та Росії.

Вітаємо Володимира Гозу та його тренерів з успішним виступом на Євро-2018 і бажаємо нових спортивних перемог!