Володимир Костевич допоміг «Леху» врятувати нічию у грі із «Заглембе»

У матчі 28-го туру 94-го за ліком чемпіонату Польщі з футболу сезону-2019/2020 «Заглембе» із Любіна та познанський «Лех» влаштували справжню гольову феєрію – кожна з команд забила по три голи. Тож фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию – 3:3. А одною з найбільш помітних постатей у поєдинку на полі стадіону Zagłębie був випускник факультету післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 27-річний Володимир Костевич, який вийшов у стартовому складі «Леха» на звичній для себе позиції лівого крайнього захисника і мав безпосереднє відношення до трьох з шести голів.

Перша половина зустрічі пройшла за переваги «Заглембе», гравці якого тричі довели свої атаки до взяття воріт «Леха». На 8-й і 40-й хвилинах влучно з 11-метрової позначки пробивав Філіп Стажиньскі. Один з цих пенальті арбітр призначив за гру рукою Володимиром Костевичем у власному штрафному майданчику. А між цими голами ще один м’яч у ворота гостей на 26-й хвилині провів Саша Зівец.

Футболісти «Леха» у свою чергу в першому таймі спромоглися тільки на один результативний удар. Свій гольовий доробок на 22-й хвилині поповнив 30-річний данський нападник гостей Крістіан Гюткьєр. Таким чином на перепочинок суперники пішли за цілком комфортного для господарів рахунку – 3:1.

Здавалося, доля матчу в значній мірі уже визначена. Та як засвідчив перебіг подій на полі у другій половині протистояння, з цим категорично не були згодні гравці «Леха», у складі якого на протилежному для Костевича, правому фланзі оборони діяв його співвітчизник, гравець національної збірної України Богдан Бутко (на фото вгорі). Додамо, що обидва українці відіграли у звітній грі від стартового свистка до фінального.

Зазначимо, що по перерві оборона «Леха» діяла значно надійніше. Як наслідок, «Заглембе» у другій 45-хвилинці голів не забивав. Натомість команда із Познані у заключні 15 хвилин гри зуміла організувати дві результативні атаки. Спочатку, на 76-й хвилині, після асисту Володимира Костевича рахунок до мінімуму (2:3) скоротив Якуб Камінський, який вийшов на заміну. Цікаво, що 18-річний юнак відзначився першим дотиком до м’яча після виходу на поле.

А за дві хвилини до завершення регламентованого ігрового часу саме після подачі випускника ЛДУФК м’яч потрапив гравцю «Заглембе» у руку в карній зоні господарів і арбітр без вагань вказав на 11-метрову позначку. Суддівський вирок впевнено виконав Дані Рамірес – 3:3. До фінального свистка рахунок не змінився...

Врятувавши гостьову нічию у гостях в матчі із «Заглембе», «Лех» поповнив свій турнірний доробок одним балом і набравши у 28-ми турах 43 очки (11 перемог, 10 нічиїх, 7 поразок), замикає ТОП-5. При цьому «Шльонску» із Вроцлава, у якого така сама кількість пунктів, команда Володимира Костевича поступається лише за додатковими показниками, а від «Погоні» зі Щецина, яка йде у турнірній таблиці третьою, відстає тільки на одне очко. Лідирує ж варшавська «Легія», а другу позицію займає «Пяст» із Глівіце, в активі яких наразі 57 і 49 балів відповідно.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД
ПІСЛЯ 28-ми ТУРІВ:

Додамо, що матч 29-го туру «Лех» зіграє на своєму полі вже у найближчий вівторок, 9-го червня. Суперник – «Погонь» зі Щецина. Тож у разі перемоги «залізничники» щонайменше піднімуться на четверте місце. Гра на полі стадіону Miejski у Познані розпочнеться о 20:30 за місцевим часом (21:30 – за Києвом).