Володимиру Левківу – 50!

Сьогодні, 6-го березня, виповнюється 50 років з дня народження доцента кафедри спортивних і рекреаційних ігор та відповідального за спортивну роботу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, президента Федерації волейболу Львівської області, Відмінника освіти України та просто доброї й порядної Людини і справжнього професіонала Левківа Володимира Івановича!

Звісно, 50 років – це час приймати гарячі вітання від рідних, друзів і колег по роботі. Та як вчить народна мудрість, піввіковий ювілей – це не лише досвід і роки, але ще й повага від оточуючих, відзнаки за сумлінну працю та життєва мудрість. У 50 починається чудова пора життя, що наповнена як світлими спогадами і теплими зустрічами, так й новими інтересами і планами на майбутнє. Зрештою, 50 років – це не так вже й багато, усього-на-всього два рази по 25. А значить найблагополучніші і найщасливіші роки життя ще попереду!

Тож колектив Університету щиро вітає ювіляра і бажає йому міцного здоров’я, кохання від дружини та любові від дітей і рідних, дорожити близькими і зігрівати своє серце любов’ю, достатку, успіхів у непростій педагогічній і науковій діяльності, якомога більше перемог волейболістам Львівщини та здійснення усіх життєвих задумів і з оптимізмом продовжувати свій шлях.

Многая літа, пане Володимире!

Сьогодні рівно п’ятдесят у Вашому житті минає,
А скільки їх ще на шляху, про це ніхто не знає.
Тож зичимо в здоров’ї вік довгий прожити,
Щоб усіх на сторіччя могли запросити.
Щоб у мирному небі Вам сонце всміхалося,
А всі Ваші мрії та плани збувалися!