Вручення почесних відзнак на засіданні Вченої ради ЛДУФК (Фото)

Сьогодні, 13 лютого 2018 року, під час засідання Вченої ради Львівського державного університету фізичної культури відбулися урочистості вручення почесних відзнак. Ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Євген Приступа привітав на засіданні Вченої ради Народного депутата України, першого заступника голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Миколу Величковича.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, підготовку висококваліфікованих кадрів, сумлінну працю та високий професіоналізм Микола Величкович вручив грамоти Верховної ради України «За заслуги перед Українським народом» працівникам Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, професорові кафедри біохімії та гігієни, кандидату біологічних наук Марії Сибіль і доцентові кафедри анатомії та фізіології, кандидату біологічних наук Мирославі Гриньків.

На засіданні розглядалося питання про присвоєння професорові кафедри теорії спорту та фізичної культури, кандидату педагогічних наук Михайлові Линцю звання «Почесний професор». Його основні досягнення представив завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Юрій Бріскін.

Вчена Рада Львівського державного університету фізичної культури одноголосно підтримала пропозицію присвоїти Михайлові Линцю звання «Почесний професор ЛДУФК». Символічно, що урочистість відбулася у день народження Михайла Михайловича.

«Сьогодні два свята в одному. Щиро вдячний за високу оцінку моєї праці, – зазначив у виступі Михайло  Линець, – В 1965 році поступив у наш навчальний заклад як студент, а з 1971 року працюю на посаді викладача. Тут пройшло все життя. Дякую усім поколінням, з якими довелося працювати».

Іванна Литвинець,
культурно-мистецький відділ