Всі туристичні маршрути ведуть у ЛДУФК (Фото)

З нагоди Всесвітнього дня туризму у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбувся святковий концерт, який підготували завдяки творчій співпраці факультету туризму з культурно-мистецьким відділом, кафедрою гуманітарних дисциплін, кафедрою гімнастики і кафедрою хореографії та мистецтвознавства. Ведучими вечора були старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко та студент 21 групи факультету туризму спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Олександр Савойло.

«Чотири роки тому на факультеті туризму навчалося 207 студентів, а зараз 534. Ми даємо гарну дорогу в життя, адже студенти мають можливість здобувати досвід в різних країнах, зокрема в Польщі, Болгарії, Туреччині. Ми навчаємося, щоб пропагувати здоровий спосіб життя», – підкреслив у привітальному слові декан факультету туризму, доцент Володимир Холявка.

«Дуже приємно, що нас щороку більше. Упродовж року організовуємо багато походів, змагань, мандрівок. З новим подихом розвиваємо в Університеті спортивний напрям туризму і вже яскравим прикладом є перемога нашої збірної команди на Універсіаді Львівщини, – зазначив заступник декана факультету туризму, доцент Андрій Кухтій.

Програму концерту відкрив феєричний виступ Театру спорту ЛДУФК (керівники Аліна та Михайло Сениці), учасники якого є лауреатами міжнародних фестивалів і конкурсів в Україні, Словаччині, Польщі, переможцями та призерами міжнародних і всеукраїнських змагань, гран-прі зі спортивної акробатики, зокрема майстер спорту України, студентка 1 групи факультету фізичної культури і спорту Яна Коверко; кандидат у майстри спорту, студентка 31 групи факультету фізіотерапії та ерготерапії Анастасія Снітько; кандидат у майстри спорту, студентка ЛНУ ім. Івана Франка Анастасія Чеботарьова та кандидат у майстри спорту, студентка Львівського коледжу індустрії моди, абітурієнтка нашого Університету 2020 року Софія Ісаєнко.

З приємною місією відзначення грамотами Львівської обласної ради «за значні здобутки в науково-педагогічній діяльності, пропагування здорового способу життя та з нагоди Дня туризму» виступив Заслужений економіст України, доцент кафедри економіки та менеджменту Іван Коркуна. Зокрема, нагородили кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки та менеджменту, декана факультету туризму Володимира Холявку, доктора економічних наук, завідувача кафедри економіки та менеджменту Наталію Павленчик та кандидата економічних наук, доцента кафедри готельно-ресторанного бізнесу Ориславу Коркуну.

Під час вечора прозвучав саундтрек з фільму «Пірати карибського моря» у виконанні студента-першокурсника факультету туризму (спеціальність «Готельно-ресторанна справа») Олега Карп’яка. А студенти 32 групи факультету фізичної терапії та ерготерапії Христина Стецко, Вікторія Фарина та Ілля Сухораба під акомпанемент гітари заспівали пісню «Лови момент».

Гостями Університету був Зразковий вокальний ансамбль «Намисто» міського палацу культури імені Гната Хоткевича (художній керівник – Марія Сергійчук).

Хвилю аплодисментів і надзвичайну симпатію здобув музичний виступ акордеоніста-віртуоза, лауреата міжнародних конкурсів, викладача кафедри хореографії та мистецтвознавства, кандидата мистецтвознавства Богдана Кисляка.

Літературну частину вечора представили студенти факультету туризму Марія Артемчук, Діана Радюк, Ігор Січ, Ірина Теліга, Віталій Мельничук, Тетяна Притулка та студентка факультету педагогічної освіти Єва Журенко. Підготувала номери режисер культурно-мистецького відділу Зоряна Грегорійчук.

З вітанням від факультету фізичної культури та спорту виступили представниці Театру спорту ЛДУФК: кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики Анастасія Панамарцева та майстер спорту України з художньої гімнастики Юлія Староста. Вразили й бронзові призери чемпіонатів України 2018-2019 років у стандартній та латино-американській програмах, півфіналісти Чемпіонату Європи у 2018-му році Олег Соколенко та його партнерка Соломія Байдалка.

У своєму привітальному слові старший викладач кафедри спортивного туризму Лідія Тимошенко наголосила: «Щастя не можна купити, але є місця, де його можна знайти. Тому запрошуємо у наші пригодницькі маршрути! Це надзвичайна терапія, яка дає натхнення і бадьорість. Пам’ятайте, дорогу долає той, хто йде. Будьте дужими, здоровими, щасливими!».

На завершення дійства колоритністю українського вбрання і майстерністю зачарував Народний ансамбль танцю «Серпанок» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, який є лауреатом міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів хореографічного мистецтва. Художній керівник – доцент кафедри хореографії та мистецтвознавства, Заслужений працівник культури України Валентина Вартовник.

Отож, всі туристичні маршрути ведуть у ЛДУФК! Це підтверджено офіційною статистикою факультету туризму і на карті відзначено 116 населених пунктів України, звідки приїхали навчатися студенти. Щастя не можна купити, але ми знаємо, де його знайти!

 

Іванна Литвинець, 
культурно-мистецький відділ 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ