Христина Джангобекова – бронзова призерка чемпіонату України-2018

В місті Дніпро з 1-го по 4-го лютого відбувся особистий Чемпіонат України 2018 року з бадмінтону. У змаганнях брали участь команди Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Миколаєва, Одеси, Вінниці. Львівську команду представляли спортсмени ЛОО ФСТ «Спартак» СДЮСШ ІВС «Спартак»: Христина Джангобекова (МСУ, випускник ЛДУФК), Роман Алтунян (МСУ, студент ЛДУФК), Чакалов Олександр (МСУ, студент ЛДУФК), Владислав Васільєв (КМСУ, студент ЛНУ ім.І.Франка). Тренер – Оксана Гречанюк (доцент ЛДУФК).

Результати львівських спортсменів: Христина Джангобекова виборола в одиночній категорії бронзову медаль чемпіонату (найвище місце серед львів’ян), в парній категорії (в парі з Тетяною Потапенко, Миколаїв) – 4-е місце, в змішаній категорії (в парі з Олександром Чакаловим) – 17-е місце; Роман Алтунян виборов в одиночній категорії – 17-е місце, в парній категорії – 9-е місце (в парі з Олександром Чакаловим); Олександр Чакалов – в одиночній категорії не вийшов в основну сітку з кваліфікації, парна категорія – 9-е місце, змішана категорія – 17-е місце; Владислав Васільєв – в одиночній категорії не вийшов в основну сітку з кваліфікації.

ЧЕМПІОНИ  ТА  ПРИЗЕРИ  УКРАЇНИ-2018  З  БАДМІНТОНУ:

ОДИНОЧНА  КАТЕГОРІЯ

Чоловіки:
1 місце – Артем Почтарьов (Харків)
2 місце – Дмитро Завадський (Харків)
3 місце – Кирило Лєонов (Дніпро)

Жінки:
1 місце – Марія Улітіна (Дніпро)
2 місце – Наталія Войцех (Дніпро)
3 місце – Христина Джангобекова (Львів)

ПАРНА  КАТЕГОРІЯ

Чоловіки: