Христина Філевич розпочинає підготовку до Євро-2019 з баскетболу 3х3

Завтра, 14-го серпня, підготовку до чемпіонату Європи-2019 в Дебрецені (Угорщина) розпочне жіноча збірна з баскетболу 3х3. У списку кандидатів на місце у складі національної збірної України й випускниця кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Василь Ковцун) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Філевич (на фото – крайня справа), яка є лідером команди Суперліги СБК «Львів», у складі якої в минулому сезоні стала призером національного чемпіонату саме з баскетболу 3х3.

Напередодні початку навчально-тренувальних зборів «синьо-жовтих» планами підготовки національної команди до Євро-2019 поділився її головний тренер Володимир Холопов, який заявив, що збірна прагнутиме на континентальному форумі максимального результату: «Працюватимемо на зборах в інтенсивному режимі, плануємо виїзд на турнір «Мастерс», що відбудеться у Дебрецені фактично перед чемпіонатом Європи. На зборах перебуватимуть вісім баскетболісток.

З тих змагань, що залишилися у поточному сезоні 3х3, чемпіонат Європи є пріоритетним. Розраховувати на гравців, які підписали контракти із зарубіжними клубами, нам не доводиться. Тому дуже приємно, що керівництво «Київ-Баскету» пішло нам на зустріч і ми зробили цю команду базовою для збірної. Залучили також Христину Філевич, Анну Ольховик, Дашу Завидну, Анну Зарицьку. Це гравці, на яких я розраховую у збірній 3х3. Євгенія Спітковська поки не визначилася з клубом. Але у збірній грати вона бажання має. Також не визначилася з клубом і Віка Кондусь. Однак вона також викликана до лав збірної... Буде вибір гравців, прийде й успіх. Спробуємо видати на Євро-2019 максимальний результат».

Додамо, що чемпіонат Європи-2019 з баскетболу 3х3 стартує у Дебрецені 30-го серпня, а вирішальні поєдинки, в яких і визначаться чемпіони та призери Старого Світу пройдуть у перший календарний день осені, 1-го вересня.


За матеріалами fbu.ua 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ