Христина Шавель проведе онлайн-семінар в «Академії легкої атлетики України»

Найближчої п’ятниці, 24-го липня, о 14:00 в рамках освітнього проєкту Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) «Академія легкої атлетики України» відбудеться черговий захід – семінар Христини Шавель «Раціональне харчування – шлях до підтримання власного здоров’я та досягнення високих спортивних вершин».

Христина Шавель – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри біохімії та гігієни Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, авторка понад восьми десятків наукових праць, підручників, посібників, низка яких присвячена, зокрема, і питанням раціонального харчування спортсменів.

ПІД ЧАС СЕМІНАРУ ПЛАНУЄТЬСЯ ВИСВІТЛИТИ НАСТУПНІ ТЕМИ:

• Поняття про раціональне харчування

• Гігієнічні вимоги до їжі

• Засвоюваність їжі та режим харчування

• Головні компоненти їжі, їхня загальна характеристика (білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінеральні елементи, вода)

• Шкідлива їжа у житті сучасної людини

• Загальні принципи харчування спортсменів

Даний семінар буде цікавий як професійним спортсменам, так і спортсменам-аматорам, тренерам, а також іншим фахівцям та шанувальникам легкої атлетики.

Взяти участь в семінарі можуть усі охочі члени ФЛАУ. Посилання для доступу можна отримати у головних тренерів збірної України за своїми видами, у своїх територіальних ФЛА та в Комісії атлетів ФЛАУ. Свої запитання до учасників круглого столу ви можете надсилати на електронну пошту petrov.toha@gmail.com


За матеріалами uaf.org.ua 

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ