XV Різдвяно-новорічний турнір зі стрільби кульової серед працівників ЛДУФК

Напередодні Католицького Різдва, 24-го грудня 2020 року, відбувся традиційний, уже 15-й за ліком Різдвяно-новорічний турнір зі стрільби кульової серед працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Як завжди, ініціювали захід викладачі кафедри стрільби та технічних видів спорту. Головним суддею був Андрій Павлович Демічковський, а підтримку заходу, що відбувся в умовах карантину, надав профспілковий комітет нашого вишу.

До стрілецького тиру кафедри по вулиці Під Голоском, 25 завітали найсміливіші та найвлучніші стрільці нашого Університету. Всі учасники спортивного дійства дотримувались правил карантину, а кафедра стрільби та технічних видів спорту забезпечила їх необхідними засобами захисту – антисептиком і масками.

Перевіряли свої снайперські здібності та випробовували себе у вмінні влучно стріляти представники десяти кафедр та відділів.

НАЙКРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ:

1. Федір Загура
завідувач кафедри атлетичних видів спорту;

2. Володимир Худоба
викладач кафедри туризму;

3. Іван Каратник
викладач кафедри спортивних і рекреаційних ігор.

НАЙКРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ СЕРЕД ЖІНОК:

1. Оксана Борис
керівниця редакційно-видавничого відділу;

2. Андріана Шпильчак
лаборантка кафедри стрільби та технічних видів спорту;

3. Іванна Масловська
лаборантка кафедри стрільби та технічних видів спорту.

Кафедра стрільби та технічних видів спорту вітає працівників Університету та їхні родини з прийдешніми святами! Нехай Новий рік та світла Різдвяна зоря подарують Вам та Вашим рідним міцне здоров’я, мир, успіх, родинне щастя, достаток та благополуччя!

Хай принесуть новорічні свята радісний настрій на весь рік і краще майбутнє, додадуть сил і наснаги та впевненості у завтрашньому дні!

Щасливого Нового року та веселого Різдва!
Будьте здорові!