Західне дербі виграв СБК «Львів»

Жіноча баскетбольна команда Суперліги України СБК «Львів», більшість гравців якої є студентками Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, на домашній арені палацу спорту «Галичина» здобула надзвичайно важливу перемогу над БК «Франківськ-ПНУ» (58:53) у черговому календарному матчі регулярного чемпіонату.

Як і очікувалося, протистояння «Львова» і «Франківська-ПНУ» виявилося вкрай запеклим. Підопічним старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної вкрай важливо було перемогти, аби не відпустити свого опонента – «Інтерхім» (Одеса) – у боротьбі за шосте місце, яке дає право зіграти у плей-оф. І львівські баскетболістки свого досягли, проявивши справжній бійцівський характер у складні моменти гри, де лідер змінювався 14 разів, а у восьми випадках рахунок на табло був нічийним.

Першу чверть мінімально виграв «Львів» 15:14, але у другій 10-хвилинці гості виправили ситацію і саме вони пішли лідерами на велику перерву – 25:22. Третя чверть закінчилася з незначною перевагою «Львова» (18:16), але в загальному усе ще попереду був «Франківськ-ПНУ» – 41:40. Відтак, доля цього впертого протистояння вирішувалася у заключній частині гри, яку підопічні Ірини Кленіної відіграли грамотніше й тому святкували перемогу – 58:53.

Сьогодні, 1 квітня, у палаці спорту «Галичина» відбудеться повторний поєдинок між цими командами. Початок – 14:45.