Збірна ЛДУФК з футболу стартує в Універсіаді Львівщини-2019/2020

Футбольна збірна Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського сьогодні, 23-го вересня, розпочинає свої виступи в Універсіаді Львівщини 2019 року серед чоловічих команд. У матчі першого туру суперником нашої команди буде збірна Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Гра відбудеться на полі нашого стадіону «Арена Скіф». Стартовий свисток арбітра про початок зустрічі пролунає о 16:00.

Запрошуємо студентів, професорсько-викладацький склад і усіх працівників Університету, а також випускників нашого вишу прийти на стадіон та підтримати рідну команду!

Ваша підтримка однозначно допоможе нашим гравцям як продемонструвати цікавий та видовищний футбол, так і досягти переможного результату!